Hakkımızda
ER-DEM GAYRİMENKUL

Şirket Profilimiz:

Firma olarak sizlere, kira garantili sistemimizle artık evin yönetimi, kiralaması, kontratı, kontratın takibi, kiraların zamanında ödenmesi ve tahliye işlemleri konusunda mülk sahiplerine ‘düşünmenize artık gerek yok, biz sizin yerinize düşünüyoruz’ diyoruz...

Er-dem Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri, piyasayı ve değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat, Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Emlak Sektörüne Bakışımız Hakkında İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır.

Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz. Bazı sorular vardır: "Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken satarken ve kiralarken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur?

"Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat ve Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.

Vizyonumuz

Örnek alınan, yasalara uyan ve müşteriler tarafından güven duyulan firma olmak. Gelişmiş ülkelerde, Gayrimenkul işlerini yapan profesyonel şirketler bulunmakta, bizim vizyonumuz ise aynı profesyonellik, bilgi ve tecrübe ile Çanakkale\'de hizmet vermek.

Misyonumuz

Er-dem Gayrimenkul olarak; klasik emlakcı anlayışından uzak, çağdaş atılımları ile, sahip olduğunuz mülklerinizin keyfini sürmenize yardımcı olan garantili kira sistemi ile Artık mülklerinizin yönetimi, kiralanması, kontratı, kiraların zamanında ödenmesi